O nas

Więcej niż wydawnictwo!

Na arenie wydawniczej dopiero zaczynamy stawiać nasze pierwsze kroki, ale na rynku książek działamy już od ponad trzech dekad.

Za cel postawiliśmy sobie publikację wyłącznie dobrych książek, które będą miały interesującą część merytoryczną i niebanalną szatę graficzną. Książki, które będą towarzyszyć czytelnikom na każdym etapie ich życia w tych zarówno dobrych jak i złych chwilach. Które będą nie tylko uczyć ale też pozwolą na chwilę zapomnienia, rozważań, tęsknoty czy też rozbawią do łez.

Chcemy aby nasze publikacje były nietuzinkową atrakcją dla najmłodszych czytelników, interesującą rozrywką dla tych trochę starszych oraz chwilą wytchnienia dla dorosłych fanów książki.

O jakość wykonania się nie martwimy ponieważ jako drukarnia nasze publikacje tworzymy samodzielnie i gwarantujemy, że na tym polu niełatwo będzie nas zaskoczyć, jednak jesteśmy też otwarci na wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć z nami współpracę z już gotowym produktem.

Masz ciekawy pomysł i chciałbyś wprowadzić go w życie? Zapraszamy!

Służymy radą w zakresie przygotowania plików, dobrania materiałów i samego wykonania tak aby gotowe dzieło zachwycało nie tylko częścią merytoryczną ale i wizualną.

Drukarnia KAdruk

Od ponad 30 lat działamy na rynku poligraficznym, stale rozwijając naszą technologię i możliwości komunikacji z klientem dla jeszcze lepszej jakości produktu i obsługi.

Firma Kadruk istnieje na rynku nieprzerwanie od ponad 30 lat. Rozpoczęła swoją działalność w czasie, gdy dla Polski otworzyły się nowe szanse i perspektywy podejmowania różnych przedsiębiorczych aktywności. Branża poligraficzna w Szczecinie nie była dobrze rozwinięta, potrzebowała lidera, który wdrażałby nowe technologie i miał wpływ na rozwój lokalnego rynku, a co więcej kształtował pewne postawy. Drukarnia KAdruk przyczyniła się do propagowania piśmiennictwa i czytelnictwa regionu, integracji środowisk naukowych, instytucji i urzędów, a także popularyzowania szeroko pojętych działań kulturalnych. Postawienie na druk offsetowy było trafionym rozwiązaniem, gdyż z czasem stało się to wiodącą techniką druku w całej Polsce. Dziś drukarnia KAdruk proponuje szeroki wachlarz usług, dysponując różnorodnym sprzętem najwyższej jakości. Specjalizując się w złożonych usługach poligraficznych, przoduje w jakości wykonanych projektów i szeroko pojętej kulturze pracy.
Z roku na rok wychodzimy poza standardowe wymiary wydruków – wciąż nie oddając tytułu specjalistów od druku największego formatu w Szczecinie.

Nasz zespół

Wydawnictwo KAdruk tworzą ludzie pełni pasji i zamiłowania do najlepszych książek. Cenimy sobie interesującą wartość merytoryczną pobudzającą zmysły, niebanalną grafikę, która cieszy oko i estetyczne wykonanie, którego jakość nie pozwala na wątpliwości co do profesjonalizmu wykonawcy.

Z zapałem promujemy tytuły zwracające naszą uwagę, ale też pozwalamy sobie na małe grymaszenie, nie każdą pozycję przyjmiemy na swoje półki.

Służymy radą i pomocą na każdym etapie tworzenia książki.

Mariusz Kotarski

Właściciel

Angelika Zarzycka

Dział obsługi klienta

Maciej Kowalik

Dział produkcji